ue

Dlaczego R-SOFT STUDIO?

Dlaczego R-SOFT STUDIO?

Największą wartością firmy są nasi pracownicy, dlatego dokładamy starań, aby atmosfera w pracy była wyjątkowa.

Nasz personel tworzy zgrany i ukierunkowany na cele zespół, który uznaje wartości takie jak empatia, tolerancja, życzliwość, zaangażowanie, wzajemny szacunek i zaufanie. Obca jest nam natomiast denuncjacja oraz nieuczciwa konkurencja.

Tworząc nasz zespół nie zapominamy, że każda osoba jest indywidualnością, która wnosi wartość dodaną do firmy. Stawiamy na osoby z pasją i pozytywną energią.

U nas każdy dzień to nowe wyzwania, dlatego wspólnie dzielimy się swoim doświadczeniem i przemyśleniami, zachęcając do kreatywności i wnoszenia nowych pomysłów.

Każda z osób pracuje na sukces naszej firmy, dlatego uważamy, że każdy zakończony projekt jest powodem do dumy i wspólnego świętowania małych i dużych osiągnięć.

Nasz personel tworzy zgrany i ukierunkowany na cele zespół
Dla naszych pracowników organizujemy imprezy integracyjne

Jak powszechnie wiadomo, nie samą pracą człowiek żyje, w związku z tym dla naszych pracowników organizujemy imprezy integracyjne, dofinansowujemy karty Multisport, a także dajemy możliwość korzystania z chwili relaksu w PlayRoomie.

Posiadamy prostą i przejrzystą strukturę organizacyjną, która sprzyja pozytywnym relacjom w zespole. Ścieżka awansów jest jasna i zrozumiała, możliwa zarówno pionowo jak i poziomo. Rozwój zawodowy jest możliwy nie tylko poprzez udział w interesujących i ambitnych projektach ale także poprzez certyfikowane szkolenia.

Naszym dodatkowym atutem jest nowoczesne, przestronne i komfortowo wyposażone biuro w centrum Lublina.

Zatrudniamy programistów, wdrożeniowców, analityków, testerów oraz osoby z dziedziny konsultingu.

Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie? Szukasz ciekawych i ambitnych projektów? Praca jest dla Ciebie również pasją? Masz głowę pełną pomysłów? Chcesz mieć realny wpływ na swoją pracę i karierę? Nie czekaj. Zaaplikuj już dziś!

Aktualne oferty pracy znajdziesz w zakładce „Oferty pracy”. Nie znalazłeś ofert dla Ciebie? Zostaw swoje CV: kariera@rsoftstudio.pl

Prowadzisz własną działalność? Chcesz nawiązać współpracę przy różnych projektach?
Biznes tworzy się nie tylko pracą ale również poprzez poszerzanie sieci kontaktów oraz budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych. Jesteśmy otwarci na propozycje. Napisz lub zadzwoń, bardzo chętnie wypijemy wspólnie kawę.

Posiadamy prostą i przejrzystą struktura organizacyjna