Europejski Tydzień Innowacji

Europejski Tydzień Innowacji

W dniach 6-10 listopada 2017 roku, w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbył się Europejski Tydzień Innowacji. 5 dni obfitowało w ciekawe wykłady i panele dyskusyjne na różne tematy.

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć także firmy R-Soft Studio. W dniach 8-9 listopada R-Softowa ekipa czekała na wszystkich zainteresowanych gości na stoisku firmowym, chętnie udzielając informacji na temat szerokiej oferty naszych usług i produktów. Nie przyszliśmy tam jednak z pustymi rękami, na stoisku czekały dwa kosze wypełnione pysznymi, świeżymi krówkami oraz R-Softowe gadżety.

Szczególnie istotnym dla naszej firmy wydarzeniem, był 9 listopada poświęcony w całości tematyce innowacji w medycynie. Gośćmi honorowymi byli dr. Janusz Bryzek i prof. Krzysztof Izdebski, którzy specjalnie na nasze zaproszenie zgodzili się wygłosić pasjonujące wykłady i wziąć udział w ekscytujących dyskusjach. Dr. Bryzek i prof. Izdebski to światowej specjaliści z Californii, którzy przylecieli do Polski w ramach kontynuacji wspaniałej współpracy z naszą firmą, zapoczątkowanej podczas Pacific Voice Conference.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy gościć u siebie tak wybitnych specjalistów i zaczerpnąć od nich garść informacji o medycznych i technicznych innowacjach, a także wysłuchać ich wizji przyszłości z nowoczesną telemedycyną.

Wszystkim gościom, z którymi mieliśmy okazję porozmawiać przy naszym stoisku serdecznie dziękujemy!

[fot.MadeMedia]