Goście z Doliny Krzemowej

Goście z Doliny Krzemowej

Już w listopadzie będziemy mieli zaszczyt gościć dr Janusza Bryzka, światowego pioniera i autorytet w branży micro-mechaniki krzemowej MEMS (Micro-Electro Mechanical Systems), który uważany jest za prekursora w dziedzinie sensorów elektronicznych (Sensors Solutions).

Dr Bryzek jest wizjonerem w zakresie kooperacji medycyny oraz IT,  a także wysokiej klasy specjalistą z Doliny Krzemowej, który tworzy oraz wdraża najnowocześniejsze technologie medyczne na całym świecie, ponadto jest doradcą największych firm z całego świata.

W związku z organizowanym w Lublinie w dniach 6-10 listopada 2017 Europejskim Tygodniem Innowacji (link http://etilubelskie.pl/), z dumą informujemy, że dr. Janusz Bryzek wystąpi na kongresie jako reprezentant naszej firmy wraz z prof. Krzysztofem Izdebskim. Prof. Izdebski jest światowej sławy specjalistą w dziedzinie otolaryngologii i foniatrii ponadto pełni rolę zastępcy Prezydenta World Voice Consortium oraz prezesa Pacific Voice and Speech Foundation. 

Na wydarzeniu nie zabraknie przedstawicieli naszej spółki, których będzie można znaleźć na stoisku firmowym. Chętnie opowiedzą o naszych najnowszych osiągnięciach – nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu telemedycyny, a także odpowiedzą na wszystkie pytania.

Do naszych prelegentów  – prof. Izdebskiego i dr Bryzka, dołączy również prezes firmy R-Soft Studio Tomasz Nowakowski, który poruszy zagadnienia z dziedziny zaawansowanych technologii IT oraz opowie o działalności i osiągnięciach firmy

Planowane jest także swobodne spotkanie w jednym z lubelskich pubów z udziałem dr. Janusza Bryzka oraz prof. Krzysztofa Izdebskiego, którzy w luźniej rozmowie opowiedzą o swoich sukcesach, a przede wszystkim podzielą się ze słuchaczami swoimi wybitnymi doświadczeniami oraz wiedzą. Udział będzie bezpłatny a zaproszenia otrzymają nasi Klienci i Partnerzy.
O szczegółach poinformujemy niebawem.
Pobyt ekspertów w Polsce pod naszym patronatem pozwoli na dzielenie się ekspercką wiedzą dotyczącą wizji przyszłości oraz planów rozwoju cyfryzacji, IT, elektromechaniki, medycyny,
a także telemedycyny.