Kariera

Dlaczego R-SOFT STUDIO?

NAJWIĘKSZĄ WARTOŚCIĄ FIRMY SĄ NASI PRACOWNICY, DLATEGO DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ, ABY ATMOSFERA W PRACY BYŁA WYJĄTKOWA

Nasz personel tworzy zgrany i ukierunkowany na cele zespół, który uznaje wartości takie jak empatia, tolerancja, życzliwość, zaangażowanie, wzajemny szacunek i zaufanie. Obca jest nam natomiast denuncjacja oraz nieuczciwa konkurencja.

Tworząc nasz zespół nie zapominamy, że każda osoba jest indywidualnością, która wnosi wartość dodaną do firmy. Stawiamy na osoby z pasją i pozytywną energią.

U nas każdy dzień to nowe wyzwania, dlatego wspólnie dzielimy się swoim doświadczeniem i przemyśleniami, zachęcając do kreatywności i wnoszenia nowych pomysłów.

Każda z osób pracuje na sukces naszej firmy, dlatego uważamy, że każdy zakończony projekt jest powodem do dumy i wspólnego świętowania małych i dużych osiągnięć.

Posiadamy prostą i przejrzystą strukturę organizacyjną, która sprzyja pozytywnym relacjom w zespole. Ścieżka awansów jest jasna i zrozumiała, możliwa zarówno pionowo jak i poziomo. Rozwój zawodowy jest możliwy nie tylko poprzez udział w interesujących i ambitnych projektach ale także poprzez certyfikowane szkolenia.

Naszym dodatkowym atutem jest nowoczesne, przestronne i komfortowo wyposażone biuro w centrum Lublina.

Zatrudniamy programistów, wdrożeniowców, analityków, testerów oraz osoby z dziedziny konsultingu.

Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie? Szukasz ciekawych i ambitnych projektów? Praca jest dla Ciebie również pasją? Masz głowę pełną pomysłów? Chcesz mieć realny wpływ na swoją pracę i karierę?
Nie czekaj. Zaaplikuj już dziś!

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij swoje CV na adres:
kariera@rsoftstudio.pl

Oferty pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku oddelegowana będzie do projektu pt. „Lubelska platforma telemedyczna LUBTELMED” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi Priorytetowej 1 Badania i innowacje, Działania 1.2 Badania celowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

LICZBA STANOWISK: 2

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

1. Przeprowadzanie badań przemysłowych polegających na przeprowadzeniu analiz w zakresie doboru parametrów stanowiących podstawę dla uruchomienia opracowywanych usług telemedycznych w chmurze obliczeniowej dla części centralnej.

2. Przeprowadzanie badań przemysłowych polegających na przeprowadzeniu analiz w zakresie doboru parametrów stanowiących podstawę dla uruchomienia opracowywanych usług telemedycznych dla części mobilnej platformy.

3. Przeprowadzenie badań przemysłowych polegających na określeniu wymagań systemowych z punktu widzenia zapewnienia spójności i poprawności danych niezbędnych do opracowania algorytmów i testowej implementacji części centralnej.

4. Przeprowadzenie badań przemysłowych polegających na określeniu wymagań systemowych z punktu widzenia zapewnienia spójności i poprawności danych niezbędnych do opracowania algorytmów i testowej implementacji części mobilnej LUBTELMED.

5. Przeprowadzenie badań przemysłowych polegających na weryfikacji przyjętych założeń z określonymi wymaganiami i uzgodnieniami oraz wprowadzeniu niezbędnych korekty do części centralnej platformy na bazie wniosków empirycznych w warunkach zbliżonych do rzeczywistych.

6. Przeprowadzenie badań przemysłowych polegających na weryfikacji przyjętych założeń z określonymi wymaganiami i uzgodnieniami oraz wprowadzeniu niezbędnych korekt do części mobilnej platformy na bazie wniosków empirycznych w warunkach zbliżonych do rzeczywistych.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenie wyższe techniczne, co najmniej inżynierskie
  • udział w co najmniej 1 projekcie badawczo rozwojowym z zakresu informatyki lub wykorzystania informatyki w zakresie analizy danych;
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w tworzeniu systemów IT, w tym aplikacji mobilnych dla systemów Android i iOS;
  • co najmniej 3 lata doświadczenia w tworzeniu rozwiązań opartych na chmurze obliczeniowej;
  • dobrej znajomości PHP lub innego języka programowania
  • dobrej znajomości HTML/CSS/JavaScript
  • dobrej znajomości SQL
  • umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji Git
  • znajomość i umiejętność implementacji wzorców projektowych
  • znajomość tematyki testów jednostkowych

MILE WIDZIANE:

  • znajomość innych języków programowania (np. Java)
  • znajomość frameworkówZend/Laravel/Spring
  • znajomość Angular/Vue.js
  • znajomość WordPress/Drupal
  • znajomość zagadnień związanych z REST API
  • doświadczenie w konfiguracji i administracji serwerami Linux
  • doświadczenie w aplikacjach wykorzystujących technologie VR

OFERUJEMY:

  • pracę przy innowacyjnym, ciekawym projekcie z zakresu telemedycyny
  • nowoczesne, komfortowe biuro w centrum Lublina
  • zarobki adekwatne do kwalifikacji
  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

CV prosimy przesyłać mailowo na adres: kontakt@rsoftstudio.pl w temacie maila wpisując: „Programista – projekt telemedyczny”.
Oferta ważna do dnia 30.10.2018 r.