ue

Profil

R-SOFT STUDIO to dynamicznie rozwijająca się lubelska firma IT
R-SOFT STUDIO to dynamicznie rozwijająca się lubelska firma IT zajmująca się wytwarzaniem specjalistycznego oprogramowania oraz szeroko pojętymi usługami IT.

W swojej ofercie posiadamy oprogramowanie oparte na najnowszych rozwiązaniach, które jest dedykowane dla instytucji publicznych oraz klientów biznesowych, którzy chcą podnieść efektywność zarządzania procesami oraz wspierać system jakości świadczonych usług.

Kompleksowo obsługujemy naszych klientów oferując usługi IT oraz konsulting w zakresie projektów.

Misja, cele i wartości
Wierzymy, że miarą sukcesu naszej firmy jest zadowolenie klientów , dlatego kładziemy szczególny nacisk na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług.

Działania podnoszące tę wartość podejmowane są w celu zaspokojenia wzrastających i ściśle określonych oczekiwań klientów działających na rynku krajowym i międzynarodowym.

Uważamy, że bardzo ważne jest pozytywne nastawienie i stawianie sobie nowych wyzwań, jak również uczciwość wobec klientów i kontrahentów a także zasada fair play w stosunku do konkurencji.

Wierzymy, że miarą sukcesu naszej firmy jest zadowolenie klientów
Nasz zespół jest naszą największą wartością

Zespół

Nasz zespół jest naszą największą wartością, dlatego codziennie dokładamy starań aby nasza firma była przyjaznym miejscem pracy, a pracownicy czerpali radość z tego co robią.

Nasz personel to kompetentna i profesjonalna kadra składająca się z wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się zagadnieniami z zakresu IT oraz dziedzin pokrewnych.

Nasi pracownicy posiadają zarówno wiedzę popartą szeregiem specjalistycznych certyfikatów jak i umiejętności wynikające z bogatego doświadczenia. Wykwalifikowana kadra kierownicza przygotowana jest do prowadzenie projektów różnej skali i złożoności. Kładziemy nacisk na empatię w relacjach z Klientami, a znakomita atmosfera w zespole jest gwarancją harmonijnej współpracy i wysokiej jakości obsługi.

Jesteśmy w pełni świadomi, że nasza firma to ludzie, którzy pracują z pasją i zaangażowaniem na nasz wspólny sukces.

Zapraszamy również do zapoznania się z krótką prezentacją naszej firmy (odsłuchaj).