ue

Serwisy internetowe

Zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem stron internetowych, oferujemy m. in.:

Systemy CMS – Posiadające system zarządzania treścią strony, oferujące prostą edycję i zmianę ustawień dla zwykłego użytkownika. Serwisy oparte o taki system dają możliwość wyboru dowolnego szablonu, zmiany widoczności elementów, edycji treści oraz nagłówków, ustawienia mapy Google, efektów, wstawania galerii, social icon i wiele więcej.

Responsive Web Design – Elastyczne strony, wykonane w technologii RWD, wyświetlające się idealnie na wszystkich urządzeniach przenośnych (laptop, tablet, smartfon)

Strony-wizytówki –  Tworzone z myślą przede wszystkim o firmach, które chcą bardzo szybko zaistnieć w Internecie. To proste i niezwykle eleganckie, przyciągające uwagę strony internetowe, do obsługi których nie jest potrzebna specjalistyczna wiedza.

Zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem stron internetowych
Oferujemy Hosting, wsparcie oraz szkolenia

Portale dla Administracji Publicznej, łatwo dostępne oraz intuicyjne w obsłudze, przyjazne zarówno dla redaktora jak i odbiorcy zgodne z aktualnymi technologiami oraz z najnowszymi wytycznymi WCAG.

Wszystkie strony tworzone przez nas oparte są o najnowsze trendy technologiczne i graficzne, oraz o zasady użyteczności i czytelności dla każdego użytkownika.

Optymalizujemy strony pod wyszukiwarkę google oraz pod względem ułatwienia dostępu dla osób niepełnosprawnych.

Oferujemy Hosting, wsparcie oraz szkolenia z obsługi, redagowanie stron.