Stawiamy na rozwój – nowy dział ruszy już we wrześniu….

Stawiamy na rozwój – nowy dział ruszy już we wrześniu….

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że w związku z ekspansją firmy na rynku i wkraczaniem w kolejne branże, struktura firmy R-Soft Studio zostanie we wrześniu rozszerzona o nowy dział Inwestycji i Planowania Przestrzennego.

Na czele nowego działu stanie Pani Dyrektor Emilia Niećko. Jako doświadczony ekspert w swojej dziedzinie, poprowadzi go z pełnym profesjonalizmem i pasją, otwierając przed firmą nowe możliwości rozwoju. Pani Emilia ma wieloletnie doświadczenie jako specjalista w Biurze Planowania Przestrzennego. Dzięki zgromadzonej przez lata wiedzy, jest niezawodnym autorytetem w kwestii zarządzania gospodarką przestrzenną, wykorzystując przy tym potencjał firmy.

Dział Inwestycji i Planowania Przestrzennego zajmie się kompleksową konsultacją dotyczącą urbanistyki oraz planowania przestrzennego, a także fachowym doradztwem w kwestii przewidywanych inwestycji. Do jego zadań należeć będzie przygotowywanie projektów i strategii związanych z efektywnym wykorzystaniem przestrzeni, a w związku z tym prowadzenie niezbędnych analiz i studiów. Dział nadzorować będzie cały proces tworzenia planów, ich zawartości oraz poszczególnych elementów.